DANE DO LOGOWANIA

DANE UŻYTKOWNIKA

Podanie danych osobowych oznaczonych jako obligatoryjne jest konieczne w celu rejestracji w portalu punktfarmaceuty.pl oraz w celu korzystania z usług świadczonych za pomocą tego portalu. Administratorem Państwa danych osobowych jest Bluesfera Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-903) przy ul. Powsińskiej 28A. Administrator danych informuje, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla realizacji celów określonych powyżej. Tutaj można zapoznać się ze szczegółami przetwarzania i ochrony danych osobowych. Jeśli wyrażą Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na przesłanie treści medycznych i/lub informacji promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej prosimy o zaznaczenie poniższych opcji:
* Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych, w tym danych nie oznaczonych jako obligatoryjne, przez Bluesfera Sp. z o.o. oraz podmioty działające na jej zlecenie dla celów naukowych, edukacyjnych, marketingowych oraz statystyczno-badawczych.
* Zapoznałam/em się i akceptuję warunki określone w dziale Polityka prywatności
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą środków komunikacji elektronicznej, w tym na wskazany adres e-mail, przez Bluesfera Sp. z o.o. oraz podmioty działające na jej zlecenie oraz przy wykorzystaniu automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu również prawo cofnięcia udzielonej zgody w każdym czasie; w tym celu prosimy o kontakt pod zgoda@punktfarmaceuty.pl. Podanie danych osobowych w tym celu jest dobrowolne.
* Pola obowiązkowe